Ładowanie strony...
MENU

Konkurs "Drzewo pokoleń"

Już po raz czwarty organizowany jest konkurs Drzewo Pokoleń, którego celem jest promocja projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk i integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Łódź i województwo łódzkie przodują w statystykach starzejącego się społeczeństwa naszego kraju. Wspólnie zmieniamy ten wizerunek i tworzymy z Łodzi i regionu miejsca przyjazne seniorom. Nasze wysiłki zostały docenione przez Komisję Europejską, która w 2016 roku przyznała konsorcjum Lodz4Generations (w skład którego wchodzą m.in. Miasto Łódź, Województwo Łódzkie oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi) status tzw. Centrum Referencyjnego Europejskiego Partnerstwa na rzecz Aktywnego i Zdrowego Starzenia (EIP-AHA).
W ramach tej współpracy promujemy dobre praktyki, nagradzamy ciekawe projekty i poszukujemy inspiracji do dalszych działań.  IV edycja konkursu organizowana jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Miasto Łódź i stanowi integralną część VI Łódzkich Senioraliów. 
 
Tegoroczne kategorie konkursowe:
  • Organizacja pozarządowa
  • Samorząd
  • Senior – lider
  • Aktywna grupa 60+
 
Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń, zarówno indywidualnych, jaki i instytucjonalnych. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.drzewopokolen.umed.pl.
 
Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2019 r. 
 
Zwycięzców konkursu poznamy 24 maja 2019 r., podczas uroczystej gali w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którą już dziś Państwa zapraszamy!
W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Prof. dr hab. Lucyna Woźniak
Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą
 
 
Biuro Konkursu Drzewo Pokoleń
tel. 42 272 58 14
2019-04-04 09:30 1754