Ładowanie strony...
MENU

Spartakiada Seniorów - zapraszamy do udziału!

Tomaszowska Spartakiada Seniorów to impreza, w której seniorzy, którzy ukończyli 60-ty rok życia kolejny raz zaprezentują swoje sportowe zdolności. Będzie to wyjątkowa okazja, aby aktywnie spędzić czas i nawiązać nowe, ciekawe znajomości.

W tym roku Spartakiada po raz pierwszy będzie miała charakter turnieju kręglarskiego. Odbędzie się tradycyjnie 6 grudnia na kręgielni przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Tomaszowie Mazowieckim. Zapisy do udziału w Tomaszowskiej Spartakiadzie Seniorów będą przyjmowane do 30 listopada w siedzibie Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, bud. C, pok. Nr 2 lub email: wsp@tomaszow-maz.pl.

Regulamin Spartakiady dostępny będzie na stronie www.tomaszow-maz.pl, seniortm.pl, arenalodowa.pl oraz na fun page'u Klubu Sportowego Arena Tomaszów Mazowiecki.

Spartakiada jest realizowana w ramach projektu pn. „TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim” finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.
2022-11-23 08:15 576

Pliki do pobrania