Ładowanie strony...
MENU

Spartakiada z seniorami

Tomaszowska Spartakiada Seniorów to impreza, w której seniorzy zaprezentują swoją tężyznę! Będzie to wyjątkowa okazja, aby aktywnie spędzić czas i nawiązać nowe, ciekawe znajomości. Nie trzeba być sportowcem, wystarczą chęci i dobry humor.

Start Spartakiady odbędzie się 6 grudnia o godzinie 10, Szkoła Podstawowa nr 11 – hala, ul. św. Antoniego 42/45. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele interesujących konkurencji sportowych. Będą to m.in.: rzuty do kosza, układanie puzzli na czas, czy przeciąganie liny.

Zapisy do udziału w Tomaszowskiej Spartakiadzie Seniorów będą przyjmowane do 30 listopada w siedzibie Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, bud. C, pok. Nr 2 lub email: wsp@tomaszow-maz.pl

Spartakiada jest realizowana w ramach projektu pn. „TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim” finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Zapraszamy do udziału i kibicowania!
2021-11-25 13:43 891