Ładowanie strony...
MENU

Galeria

5 Październik 2023

Czerwone Gitary na Miejski Dzień Seniora

Koncert legendarnego zespołu Czerwone Gitary odbędzie się w Arenie 10 października (wtorek) o godzinie 17. Na wydarzenie zorganizowane z okazji Miejskiego Dnia Seniora zaprasza prezydent Marcin Witko.

Więcej
27 Wrzesień 2022

Zbadaj się bezpłatnie. Miasteczko zdrowia w najbliższy weekend w Tomaszowie Mazowieckim!

EKG, USG płuc, konsultacja pulmonologiczna, dermatologiczna, dietetyczna, spirometria, mammografia, pomiary cholesterolu, glukozy, natlenienia krwi, konsultacja internistyczna w ramach leczenia nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, otyłości – to tylko niektóre badania, które bezpłatnie i bez skierowania będzie można wykonać w najbliższy weekend, 1-2 października na pl. Kościuszki.

Więcej
17 Marzec 2022

Zbadaj słuch

Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu. Kiedy? – 18 marca 2022 (piątek) w godzinach 9 – 14. Gdzie? – plac Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Dodatkowe informacje / infolinia: 814 714 004.

Więcej
23 Kwiecień 2019

Bezpłatne warsztaty żeglarskie dla osób niepełnosprawnych

Krajowe Stowarzyszenie Seniorów PASJA wraz z Mazurską Szkołą Żeglarstwa we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarzy Niepełnosprawnych zaprasza na bezpłatne warsztaty żeglarskie dla osób niepełnosprawnych, które odbędą się w Giżycku.

Więcej
16 Styczeń 2017

Postanowienie noworoczne? Zrobić mammografię!

Od 23 do 25 stycznia w godz. 9.00-16.00 na pl Kościuszki będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Trwają one jedynie kilka minut i polegają na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich.

Więcej
7 Marzec 2016

JEDNO SERCE - DWA KRAJE

„Jedno serce – dwa kraje” to tytuł koncertu, który odbył się w ostatnią sobotę 5 marca w Sali Kina „Włókniarz”. Młodzi wykonawcy z dziecięco – młodzieżowego zespołu „Sto Uśmiechów” z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Wilnie oczarowali widzów pięknymi strojami, tańcem i śpiewem.

Więcej