Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

8 Październik 2018

Tomaszowskie Centru Usług Społecznych dla seniorów już otwarte

5 października miało miejsce oficjalne otwarcie Tomaszowskiego Centrum Usług Społecznych dla seniorów przy ul. Św. Antoniego 55 (budynek dawnej "Przyjaźni"). Podczas dnia otwartego 6 października wszyscy mieszkańcy mogli zwiedzić pomieszczenia przeznaczone na Dom Dziennego Pobytu oraz klub seniora.

Więcej
4 Październik 2018

Bezpłatne badania dla seniorów w Urzędzie Miasta

Wykład mgr Elżbiety Przedbory „Jak dbać o serce, żeby było zdrowe”, prelekcja dr n. med. Beaty Dobrzańskiej – Najdyhor na temat profilaktyki zmian na dnie oka w cukrzycy typu II, wykład lekarza kardiologa - dr hab. n. med. Tomasza Pawłowskiego i bezpłatne badania – to jedynie część oferty przygotowanej w ramach kolejnego spotkania dla seniorów, które odbyło się 2 października w Urzędzie Miasta.

Więcej
14 Wrzesień 2018

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

W dniu 13 września 2018 roku w Sali Obrad Urzędu Miasta odbyły się obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.

Więcej
23 Sierpień 2018

Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny”, która odbędzie się 3 września (poniedziałek) 2018 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Więcej
24 Lipiec 2018

Zapraszamy na mammografię

Serdecznie zapraszamy kobiety w wieku 50 - 69 lat do wykonania mammografii w technologii cyfrowej.

Więcej
6 Lipiec 2018

ADAMED dla Seniora

Serdecznie zapraszamy Seniorów do wzięcia udziału w konkursie „Historie Seniorów” w ramach programu społecznego „Adamed dla Seniora”.

Więcej