Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

5 Wrzesień 2019

W dniu 31 sierpnia dwudziestu trzech seniorów z klubu „Słoneczna Jedynka” wzięło udział w obchodach Wojewódzkiego Dnia Seniora w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciele promowali klub i nasze miasto wystawą fotograficzną oraz nagród zdobytych w swojej siedmioletniej działalności.

Więcej
24 Lipiec 2019

Senior na drodze - pamiętaj o bezpieczeństwie

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków organizacji seniorskich działających na terenie powiatu tomaszowskiego oraz wszystkich seniorów na bezpłatne warsztaty w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej “Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”.

Więcej
22 Lipiec 2019

Zaproszenie na uroczystość upamiętniającą 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego, Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej oraz Przewodniczący Rady Kombatantów przy Staroście Tomaszowskim zapraszają na uroczystość upamiętnienia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Więcej
22 Lipiec 2019

Badania mammograficzne w Tomaszowie

Po raz kolejny w naszym mieście odbędą się bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Tym razem mammobus stanie przy ul. Konstytucji 3 Maja 1/3, 7 sierpnia. Badanie będzie można wykonać między 9.30 a 17.30.

Więcej
21 Czerwiec 2019

Zaproszenie na bezpłatne spotkanie informacyjne

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 – Poddziałanie X.3.3 Działania uzupełniające populacyjne programy profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrywania nowotworu jelita grubego, piersi i szyjki macicy”.

Więcej
17 Czerwiec 2019

Ruszył konkurs do tytułu "Miejsca Przyjaznego Seniorom"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na "Miejsce Przyjazne Seniorom". Od 17 czerwca do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatury do tytułu "Miejsca Przyjaznego Seniorom".

Więcej