Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

20 Październik 2016

Mapa strony

STRONA GŁÓWNA RADA SENIORÓW

Więcej
20 Październik 2016

Dzień Seniora w PZERiI

Członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów spotkali się w dniu 18 października w sali bankietowej „Deko Smaku by świętować Dzień Seniora. W tym wyjątkowym dniu emerytom towarzyszyły władze miasta i powiatu, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji. Po okolicznościowych przemówieniach uhonorowano osoby najaktywniej działające na rzecz Oddiału Rejonowego PZERiI.

Więcej
20 Październik 2016

Z niewydolnością serca da się żyć!

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne uruchomiło kolejny portal edukacyjny dla pacjentów Szacuje się, że w Europie na niewydolność serca choruje 15 milionów ludzi, w Polsce jest ich ok. 800 tys. Najczęściej dotyczy ona osób po 60. roku życia, jednak może wystąpić w każdym wieku, także u dzieci i młodzieży. Choroba ta urasta do rangi epidemii XXI w., dlatego Polskie Towarzystwo Kardiologiczne uruchomiło serwis dla pacjentów z niewydolnością serca – slabeserce.pl.

Więcej
29 Wrzesień 2016

Aktywny wrzesień w PZERiI

Członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów mieli bardzo pracowity, ale i przyjemny wrzesień. Koniec lata postanowili spędzić w plenerze.

Więcej
20 Wrzesień 2016

Jubileusz Klubu Seniora 50+

W dniu 15 września 2016 roku Klub Seniora 50+ działający przy Gimnazjum nr 6 im. Ks. Jana Twardowskiego w Tomaszowie Mazowieckim obchodził 8-lecie swojego istnienia.

Więcej
19 Sierpień 2016

IX Piknik LOKALNI NIEBANALNI. Eksplozja kolorów, koncerty i konkursy!

Przed nami najbardziej kolorowa impreza w Tomaszowie Mazowieckim. 28 sierpnia (niedziela) na Przystani Miejskiej odbędzie się IX Piknik Organizacji Pozarządowych "Lokalni Niebanalni". W tym roku bawimy się na Eksplozji Kolorów.

Więcej