Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

9 Marzec 2022

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Mobilna pracownia mammograficzna będzie stacjonowała 17 marca 2022 r. w godzinach 10-17 przy markecie „Kaufland”, ul. Konstytucji 3 Maja 1/3.

Więcej
19 Styczeń 2022

Wyśpiewane i wytańczone sercem – świątecznie dla babci i dziadka

Wydarzenie pod takim tytułem odbędzie się w piątek, 21 stycznia w Miejskim Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim. Uczestnicy zajęć wokalnych i tanecznych zaprezentują program, który kierowany jest do babć i dziadków z okazji ich święta.

Więcej
18 Styczeń 2022

Ślizgawka dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Zróbcie swoim dziadkom niespodziankę i przyjdźcie na wyjątkową ślizgawkę z okazji ich święta. Już 21 stycznia (piątek) o godzinie 18 w Arenie Lodowej czeka na Was super zabawa.

Więcej
10 Styczeń 2022

Bezpłatne badania mammograficzne

21 stycznia w godzinach 8.30 – 15 przy markecie KAUFLAND, ul. Konstytucji 3 Maja 1/3 będzie stacjonowała mobilna pracownia mammograficzna, w której będzie można wykonać bezpłatne badania mammograficzne.

Więcej
7 Grudzień 2021

Tomaszowscy seniorzy na Spartakiadzie

6 grudnia 2021 roku w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 na Tomaszowskiej Spartakiadzie Seniorów spotkali się spragnieni dobrej zabawy seniorzy, dla których przygotowano 6 konkurencji indywidualnych i 3 konkurencje drużynowe.

Więcej
25 Listopad 2021

Spartakiada z seniorami

Tomaszowska Spartakiada Seniorów to impreza, w której seniorzy zaprezentują swoją tężyznę! Będzie to wyjątkowa okazja, aby aktywnie spędzić czas i nawiązać nowe, ciekawe znajomości. Nie trzeba być sportowcem, wystarczą chęci i dobry humor.

Więcej