Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

5 Marzec 2020

Kabaret Moherowe Berety rozbawił tomaszowską publiczność

Kilkaset osób obejrzało w środę, 4 marca występ grupy kabaretowej Moherowe Berety, na który z okazji Dnia Kobiet zaprosił seniorki i seniorów prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Wydarzenie odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.

Więcej
27 Luty 2020

Dzień Kobiet ‒ wystąpią Moherowe Berety

Występ kabaretu Moherowe Berety przygotowano w tym roku z okazji Dnia Kobiet dla tomaszowskich seniorek i seniorów.

Więcej
28 Styczeń 2020

Trochę wspomnień z tamtych lat…

Pod takim hasłem w sobotę, 1 lutego w sali kinowej „Włókniarza” odbędzie się siódma edycja koncertu dla seniorów organizowanego przez Caritas przy sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. Początek o godz. 16, wstęp wolny.

Więcej
23 Styczeń 2020

Miasto pozyskało prawie 7,5 mln zł dofinansowania dla seniorów

Kolejne dobre wiadomości dla seniorów z Tomaszowa Mazowieckiego. Miasto otrzymało prawie 7,5 mln zł dofinansowania na kolejny projekt wspierający osoby starsze w Tomaszowie. Powstanie drugi dom dziennego pobytu, zatrudnieni będą kolejni specjaliści wspierający seniorów, zostaną także dostosowane pomieszczenia na tzw. mieszkania wspomagane.

Więcej
22 Styczeń 2020

Koncert w Domu Seniora w Ujeździe ‒ zaproszenie

Dom Opieki dla Seniorów Comfort Life w Ujeździe organizuje koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, który odbędzie się 30 stycznia o godzinie 14.30. Wystąpi zespół muzyczny Góralska Hora. Wstęp bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc.

Więcej
12 Grudzień 2019

Świąteczna paczka dla tomaszowskich seniorów

Ponad 300 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzyma przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znajdą się m.in. produkty żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia, a także artykuły chemiczne i słodycze.

Więcej