Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

27 Wrzesień 2022

Zbadaj się bezpłatnie. Miasteczko zdrowia w najbliższy weekend w Tomaszowie Mazowieckim!

EKG, USG płuc, konsultacja pulmonologiczna, dermatologiczna, dietetyczna, spirometria, mammografia, pomiary cholesterolu, glukozy, natlenienia krwi, konsultacja internistyczna w ramach leczenia nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, otyłości – to tylko niektóre badania, które bezpłatnie i bez skierowania będzie można wykonać w najbliższy weekend, 1-2 października na pl. Kościuszki.

Więcej
30 Sierpień 2022

Pobierz wniosek o dodatek węglowy

Urzędnicy pomogą tomaszowianom wypełnić wniosek o dodatek węglowy - rządowe wsparcie w wysokości 3 tys. złotych. Druki są wydawane od dzisiaj m.in. w Urzędzie Miasta i Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Wnioski są już przyjmowane online, a od poniedziałku 22 sierpnia będzie można złożyć je stacjonarnie w siedzibie MOPS przy ul. Cekanowskiej 5.

Więcej
30 Sierpień 2022

Biesiada senioralna w stylu country

Zabawa taneczna, występy artystyczne oraz konkursy – to część atrakcji, które MCK przygotował dla uczestników „Biesiady senioralnej”. Wydarzenie odbędzie się w środę, 31 sierpnia w godzinach 17-20 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Więcej
16 Sierpień 2022

Kolejne opaski bezpieczeństwa trafiły do seniorów

40 opasek bezpieczeństwa trafiło do tomaszowskich seniorów. Kolejnych 20 opasek zostanie przekazanych tomaszowskim seniorom jeszcze w sierpniu. Osobisty System Alarmowy to urządzenie stworzone z myślą o osobach potrzebujących.

Więcej
14 Czerwiec 2022

Kolejna edycja "Miejsc Przyjaznych Seniorom"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Miejsce Przyjazne Seniorom”. Od 20 czerwca do 15 września można zgłaszać kandydatury do tytułu „Miejsca Przyjaznego Seniorom”.

Więcej
8 Czerwiec 2022

Turniej Kręglarski dla Seniorów - letnia odsłona Spartakiady 2022

Zbliża się kolejne wydarzenie dla seniorów Tomaszowa Mazowieckiego w ramach projektu „Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora”. Zapraszamy do zgłaszania się na Turniej Kręglarski, przyjmujemy zapisy 3-osobowych drużyn. Udział w Turnieju, który odbędzie się 21 czerwca w godz. 10-13 na kręgielni przy Arenie Lodowej, jest bezpłatny.

Więcej