Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

23 Kwiecień 2018

"Fantazja Polska" 3 Maja

W imieniu Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko zapraszamy tomaszowskich Seniorów na pokaz tańców narodowych pod tytułem „Fantazja Polska” wykonywany przez grupę wyspecjalizowanych tancerzy, podczas których zostaną zaprezentowane tańce polskie takie jak mazur, polonez, kujawiak, oberek i krakowiak.

Więcej
20 Kwiecień 2018

Senior w formie - zajęcia artystyczne

W ramach projektu „Senior w formie” realizowanego z Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego w każdy czwartek chętne osoby spotykają się na zajęciach artystycznych. Jest to czas przeznaczony na odkrycie w sobie zdolności plastycznych, wypracowanie cierpliwości i pobudzanie kreatywności.

Więcej
18 Kwiecień 2018

Wsparcie społeczne dla osób z niepełnosprawnością oraz osób w wieku emerytalnym - konkurs

Wojewoda Łódzki ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2018 r. zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej.

Więcej
3 Kwiecień 2018

Blisko 5 mln zł dla seniorów

Tomaszów Mazowiecki wraz z partnerami: Powiatem Tomaszowskim, Gminą Tomaszów Mazowiecki i trzema lokalnymi organizacjami: Fundacją NU-MED, Krajowym Stowarzyszeniem Seniorów „Pasja” i Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów pozyskała 4 171 956,89 zł dofinansowanie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi na projekt wspierający seniorów. W ramach projektu zostanie wyremontowany i wyposażony m.in. Dom Dziennego Pobytu. Wartość całego projektu wynosi blisko 5 mln zł.

Więcej
27 Marzec 2018

Wczesne wykrywanie nowotworów płuc. Bezpłatne badania w NU-MED

W Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU - MED w Tomaszowie Mazowieckim można wykonać bezpłatne badania w ramach „Programu wczesnego wykrywania nowotworów płuc”. Pacjenci mogą skorzystać z dwóch konsultacji lekarskich (pulmonologicznej i torakochirurgicznej) oraz wykonać niskodawkowe badanie tomografem komputerowym (LDCT) klatki piersiowej.

Więcej
22 Marzec 2018

Zdecyduj gdzie pojawią się nowe ławki

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących projektu „Usytuowania ławek na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego”  

Więcej