Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

28 Czerwiec 2018

PRAWDZIWE LODY w projekcie „Kawka za złotówkę"

Od lipca do projektu „Kawka za złotówkę" dołączył kolejny partner - PRAWDZIWE LODY w Galerii Tomaszów przy ul. Warszawskiej 1.

Więcej
19 Czerwiec 2018

Konsultacje dotyczące rozmieszczenia koszy na śmieci

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu „Usytuowania koszy na śmieci na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego”.

Więcej
15 Czerwiec 2018

Seniorzy we Wrocławiu

9 czerwca grupa uczestników projektu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2018 „Senior w formie – integracja środowiska lokalnego ze środowiskiem szkolnym w osiedlu Ludwików" wybrała się na wycieczkę turystyczną do Wrocławia.

Więcej
24 Kwiecień 2018

Nordic walking z uczestnikami projektu

Grupa uczestników projektu „Senior w formie” miło spędziła piątkowe popołudnie. Spacer z kijami nordic walking odbył się 20.04.2018 roku. Uczestnicy wystartowali ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Miejscem docelowym był Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. W trakcie spaceru odbyły się zajęcia gimnastyczne w plenerze.

Więcej
23 Kwiecień 2018

"Fantazja Polska" 3 Maja

W imieniu Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko zapraszamy tomaszowskich Seniorów na pokaz tańców narodowych pod tytułem „Fantazja Polska” wykonywany przez grupę wyspecjalizowanych tancerzy, podczas których zostaną zaprezentowane tańce polskie takie jak mazur, polonez, kujawiak, oberek i krakowiak.

Więcej
20 Kwiecień 2018

Senior w formie - zajęcia artystyczne

W ramach projektu „Senior w formie” realizowanego z Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego w każdy czwartek chętne osoby spotykają się na zajęciach artystycznych. Jest to czas przeznaczony na odkrycie w sobie zdolności plastycznych, wypracowanie cierpliwości i pobudzanie kreatywności.

Więcej