Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

16 Marzec 2017

Rusza II edycja Konkursu Drzewo Pokoleń

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Drzewo Pokoleń, który w tym roku odbywa się w ramach IV Łódzkich Senioraliów. Celem konkursu jest promocja najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk i integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Więcej
7 Marzec 2017

Ostatki w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

W dniu 23 lutego 2017 roku w Sali Deko Smaku odbyła się zabawa ostatkowa członków Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Więcej
6 Marzec 2017

Kampania Informacyjna „Bezpieczny i Aktywny Senior”

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej od grudnia 2016 r. rozpoczęło realizację kampanii informacyjnej "Bezpieczny i Aktywny Senior". Kampania w sposób kompleksowy porusza najistotniejsze tematy związane z bezpieczeństwem i aktywnością osób starszych.

Więcej
6 Marzec 2017

Masz pomysł? Zgłoś się!

W imieniu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach: „Generator Innowacji. Sieci wsparcia” – nabór pomysłów trwa do 14 marca 2017 r. „Seniorzy w akcji” – nabór trwa do 20 marca 2017 r.

Więcej
24 Luty 2017

Konkurs na logo rozstrzygnięty

W dniu 20 lutego 2017 roku Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego ogłosił rozstrzygnięcie konkursu na projekt graficzny logo Miejskiego Programu Działań na Rzecz Seniorów „Tomaszów dla Seniorów”.

Więcej
18 Styczeń 2017

Przedłużamy termin konkursu

W dniu 13 stycznia 2017 roku zarządzeniem nr 21/2017 Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego przedłużył termin przyjmowania ofert w konkursie na projekt graficzny logo Miejskiego Programu Działań na Rzecz Seniorów „Tomaszów dla Se

Więcej