Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

4 Lipiec 2018

Międzynarodowy Tydzień Wiedzy o Osobach Głuchoniemych

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym jest organizacją pożytku publicznego. Działa na terenie całej Polski poprzez jednostki wojewódzkie i jako jedyna organizacja w kraju zajmuje się wspieraniem osób z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu.

Więcej
3 Lipiec 2018

Wojewódzkie Dni Seniora 2018

Serdecznie zapraszamy na Wojewódzkie Dni Seniora 2018, które odbędą się dnia 2 września 2018 r. na terenie Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 114/118.

Więcej
28 Czerwiec 2018

PRAWDZIWE LODY w projekcie „Kawka za złotówkę"

Od lipca do projektu „Kawka za złotówkę" dołączył kolejny partner - PRAWDZIWE LODY w Galerii Tomaszów przy ul. Warszawskiej 1.

Więcej
19 Czerwiec 2018

Konsultacje dotyczące rozmieszczenia koszy na śmieci

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu „Usytuowania koszy na śmieci na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego”.

Więcej
15 Czerwiec 2018

Seniorzy we Wrocławiu

9 czerwca grupa uczestników projektu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2018 „Senior w formie – integracja środowiska lokalnego ze środowiskiem szkolnym w osiedlu Ludwików" wybrała się na wycieczkę turystyczną do Wrocławia.

Więcej
24 Kwiecień 2018

Nordic walking z uczestnikami projektu

Grupa uczestników projektu „Senior w formie” miło spędziła piątkowe popołudnie. Spacer z kijami nordic walking odbył się 20.04.2018 roku. Uczestnicy wystartowali ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Miejscem docelowym był Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. W trakcie spaceru odbyły się zajęcia gimnastyczne w plenerze.

Więcej