Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

24 Marzec 2016

Konkurs ASOS - edycja 2016

Ruszyła kolejna edycja konkursu w ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Organizacje pozarządowe i inne podmioty uprawnione działające na rzecz osób starszych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach 4 priorytetów: edukacja osób starszych, aktywność społeczna promująca integrację wewnątrz- i międzypokoleniową, partycypacja społeczna osób starszych oraz usługi społeczne dla osób starszych. Maksymalna kwota dotacji to 200 tys. zł.

Więcej
7 Marzec 2016

JEDNO SERCE - DWA KRAJE

„Jedno serce – dwa kraje” to tytuł koncertu, który odbył się w ostatnią sobotę 5 marca w Sali Kina „Włókniarz”. Młodzi wykonawcy z dziecięco – młodzieżowego zespołu „Sto Uśmiechów” z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Wilnie oczarowali widzów pięknymi strojami, tańcem i śpiewem.

Więcej
25 Luty 2016

8 Marca - także dla Seniorów

Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia zaprasza wszystkich seniorów po bilety na koncert zespołu "STO UŚMIECHÓW" z Wilna, który odbędzie się w dniu 5 marca 2016 roku o godzinie 16.00 w Sali Kina "Włókniarz".

Więcej
17 Luty 2016

Wnuczek - nauczycielem, senior - uczniem

3 lutego 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się bardzo miła i niecodzienna uroczystość. W auli szkoły zebrali się bowiem seniorzy z tomaszowskich klubów seniora oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego a także zaproszeni goście. Powodem spotkania było podsumowanie projektu „Senior w świecie wirtualnym, wnuczek – nauczycielem, senior - uczniem”. Pomysł tego projektu powstał w Klubie Seniora „Słoneczna Jedynka” działającym przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Więcej
20 Listopad 2015

Miejsca Przyjazne Seniorom

Więcej
18 Listopad 2015

Senioralia 2011

Więcej