Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

28 Wrzesień 2020

Miejski Dzień Seniora

Koncert z okazji Dnia Seniora odbędzie się 1 października w Arenie Lodowej. Wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna oraz wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego.

Więcej
3 Wrzesień 2020

Seniorzy uczestniczyli w warsztatach – kolejne już 8 września!

Zajęcia m.in. z psychologiem z zakresu przemocy wobec osób starszych w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych odbyły się 31 sierpnia i 2 września.

Więcej
1 Wrzesień 2020

Pomysły na rozwój miasta – zgłoś projekt

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania propozycji pomysłów/przedsięwzięć do dokumentów strategicznych w ramach programu Rozwój Lokalny do przygotowywanego przez Gminę Miasto Tomaszów Mazowiecki projektu, w którym możemy wywalczyć do 40 mln zł dofinansowania. Zebrane propozycje będą stanowiły podstawę do opracowania listy przedsięwzięć, odpowiadających na zdiagnozowane problemy naszej społeczności.

Więcej
1 Wrzesień 2020

XIII Piknik Lokalni Niebanalni za nami!

Podczas tegorocznej edycji imprezy na scenie zaprezentowali się m.in. Rafał Chmielewski „Dobry Chmiel”, wokalna sekcja Miejskiego Centrum Kultury, Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego pod batutą Kamila Wrony, gościnnie wystąpił również Andrzej Piaseczny.

Więcej
23 Lipiec 2020

Zbadaj bezpłatnie płuca w programie profilaktycznym – ruszyły zapisy!

Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim realizuje „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc”.

Więcej
5 Czerwiec 2020

Rusza nabór do tytulu "Miejsca Przyjaznego Seniorom"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Miejsce Przyjazne Seniorom”. Od 8 czerwca do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatury do tytułu „Miejsca Przyjaznego Seniorom”.

Więcej