Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

14 Grudzień 2020

Seniorzy niebawem zyskają kolejne miejsce spotkań

Trwają prace w kolejnym Domu Dziennego Pobytu przygotowywanym dla tomaszowskich seniorów. Obecnie prowadzone są roboty remontowo-adaptacyjne (malowanie, wymiana okien, remont łazienek, cyklinowanie i naprawa podłóg) w celu dostosowania pomieszczeń do realizowanych działań jak i zapewnienia obsługi administracyjnej.

Więcej
14 Grudzień 2020

„Świąteczna paczka dla tomaszowskiego Seniora”

Ponad 300 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzyma przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znajdą się m.in. produkty żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia, a także artykuły chemiczne i słodycze. W tegoroczną zbiórkę włączyło się także Abstynenckie Stowarzyszenie Klubu Wzajemnej Pomocy ALA oraz firma Pepsico.

Więcej
27 Listopad 2020

Uchwalono Miejski Program Działań na Rzecz Seniorów

Radni Miejscy przyjęli przedłożoną przez służby prezydenta miasta uchwałę z Miejskim Programem Działań na Rzecz Seniorów na 2021 rok „Tomaszów dla Seniorów”, który został opracowany jako odpowiedź na wyzwania wynikające z procesów demograficznych i społecznych, czego efektem jest rosnący udział osób powyżej 60 roku życia w ogólnej liczbie ludności.

Więcej
19 Listopad 2020

Osoby starsze mogą wypożyczyć książkę z biblioteki nie wychodząc z domu

Od dziś biblioteka oferuje możliwość wypożyczenia książki na telefon. Seniorzy dodatkowo będą mogli skorzystać z pomocy wolontariuszy, którzy przywiozą im wybraną lekturę do domu, a później odbiorą.

Więcej
20 Październik 2020

Pomoc dla seniorów - wystarczy zadzwonić

Seniorze – potrzebujesz pomocy w zrobieniu zakupów, wykupieniu leków, dowozu posiłków? Zadzwoń i zgłoś swoje potrzeby!

Więcej
2 Październik 2020

Tomaszowscy seniorzy świętowali

Obchody miejskiego Dnia Seniora odbyły się wczoraj (1.10.2020) w Arenie Lodowej. Zebrani mogli wysłuchać koncertu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej oraz Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony.

Więcej