Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

19 Listopad 2020

Osoby starsze mogą wypożyczyć książkę z biblioteki nie wychodząc z domu

Od dziś biblioteka oferuje możliwość wypożyczenia książki na telefon. Seniorzy dodatkowo będą mogli skorzystać z pomocy wolontariuszy, którzy przywiozą im wybraną lekturę do domu, a później odbiorą.

Więcej
20 Październik 2020

Pomoc dla seniorów - wystarczy zadzwonić

Seniorze – potrzebujesz pomocy w zrobieniu zakupów, wykupieniu leków, dowozu posiłków? Zadzwoń i zgłoś swoje potrzeby!

Więcej
2 Październik 2020

Tomaszowscy seniorzy świętowali

Obchody miejskiego Dnia Seniora odbyły się wczoraj (1.10.2020) w Arenie Lodowej. Zebrani mogli wysłuchać koncertu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej oraz Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony.

Więcej
28 Wrzesień 2020

Miejski Dzień Seniora

Koncert z okazji Dnia Seniora odbędzie się 1 października w Arenie Lodowej. Wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna oraz wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego.

Więcej
3 Wrzesień 2020

Seniorzy uczestniczyli w warsztatach – kolejne już 8 września!

Zajęcia m.in. z psychologiem z zakresu przemocy wobec osób starszych w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych odbyły się 31 sierpnia i 2 września.

Więcej
1 Wrzesień 2020

Pomysły na rozwój miasta – zgłoś projekt

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania propozycji pomysłów/przedsięwzięć do dokumentów strategicznych w ramach programu Rozwój Lokalny do przygotowywanego przez Gminę Miasto Tomaszów Mazowiecki projektu, w którym możemy wywalczyć do 40 mln zł dofinansowania. Zebrane propozycje będą stanowiły podstawę do opracowania listy przedsięwzięć, odpowiadających na zdiagnozowane problemy naszej społeczności.

Więcej