Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

9 Listopad 2023

„Ekologia w obiektywie” – konkurs fotograficzny dla działkowców

Zapraszamy użytkowników Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu naszego miasta do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Ekopozytywne Inwestycje w ROD – Ekologia w Obiektywie”. Konkurs przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Więcej
31 Październik 2023

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Od 31 października 2023 roku od godz. 8.00 do 3 listopada 2023 roku do godz. 8.00 w okresie Wszystkich Świętych w rejonie cmentarzy przy ul. Smutnej, ul. Ugaj i ul. Dąbrowskiej w Tomaszowie Mazowieckim nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu.

Więcej
11 Październik 2023

Miejski Dzień Seniora. Zagrały Czerwone Gitary

10 października w Arenie odbyły się obchody Miejskiego Dnia Seniora. Gwiazdą wieczoru był znany i lubiany zespół Czerwone Gitary, który podczas koncertu przypomniał swoje największe przeboje. Wydarzenie było także okazją do przekazania życzeń tomaszowskim seniorom. Podczas uroczystości zostały również wręczone podziękowania dla Tomaszowskiej Rady Seniorów II kadencji w latach 2019 – 2023. Wydarzenie ponadto uświetnił występ Mieczysława Kincela.

Więcej
28 Wrzesień 2023

Zapraszamy na prelekcje dla seniorów

Od dziś rozpoczął się cykl prelekcji dla seniorów z zakresu profilaktyki zdrowia i bezpieczeństwa. Na pierwszym spotkaniu poruszony został temat: „Spadek – to błogosławieństwo czy przekleństwo”. Zapraszamy do udziału w prelekcjach mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego powyżej 60 roku życia.

Więcej
18 Lipiec 2023

WybranoTomaszowską Radę Seniorów III kadencji

30 czerwca w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Św. Antoniego 55 odbyło się pierwsze posiedzenie Tomaszowskiej Rady Seniorów III kadencji. Seniorzy powołali zarząd Rady, w którego skład wybrano: Donatę Domańską – Przewodnicząca Rady, Marię Szczygieł i Alicję Otręba – Wiceprzewodniczące Rady, Barbarę Adamczyk – Sekretarz Rady.

Więcej
27 Czerwiec 2023

Spotkan ie Przedstawicieli Lokalnych Rad Seniorów

26 czerwca na zaproszenie Wojewody Łódzkiego Pana Karola Młynarczyka odbyło się spotkanie w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi z przedstawicielami lokalnych rad seniorów. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Więcej