Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

19 Sierpień 2016

IX Piknik LOKALNI NIEBANALNI. Eksplozja kolorów, koncerty i konkursy!

Przed nami najbardziej kolorowa impreza w Tomaszowie Mazowieckim. 28 sierpnia (niedziela) na Przystani Miejskiej odbędzie się IX Piknik Organizacji Pozarządowych "Lokalni Niebanalni". W tym roku bawimy się na Eksplozji Kolorów.

Więcej
7 Lipiec 2016

IX Piknik LOKALNI NIEBANALNI - CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA

Ruszył nabór do udziału w tegorocznym Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI, który odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. na terenie „Przystani” przy ul. PCK 2/4. Do udziału w tej edycji serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie Miasta. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 29 lipca.

Więcej
10 Czerwiec 2016

Mammobus w Twojej miejscowości!

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 27 czerwca na Placu Kościuszki.

Więcej
10 Czerwiec 2016

'Mega Festyn Mechanika'

W dniach 3 – 4 czerwca 2016 roku na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się „Mega Festyn Mechanika".

Więcej
10 Czerwiec 2016

Szleakiem Piastowskim

16 maja 2016 roku członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału w Tomaszowie Mazowieckim uczestniczyli w wycieczce "Szlakiem Piastowskim". Uczestnicy wycieczki zwiedzali wiele ciekawych miejsc, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Więcej
12 Maj 2016

Dzień Pielęgniarki i Położnej na Placu Kościuszki

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na Festyn z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej, który odbędzie się w dniu 13 maja 2016 roku, godz. 13.00 na Placu Kościuszki.

Więcej