Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

27 Kwiecień 2017

Światowy Dzień Inwalidy. Prezydent wyróżnił działaczy powiatowego stowarzyszenia

Sześciu działaczy Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów zostało nagrodzonych przez prezydenta Marcina Witko. Otrzymali oni specjalne puchary podczas obchodów Światowego Dnia Inwalidy, które odbyły się w środę w zajeździe „Janosik” w Zawadzie.

Więcej
20 Kwiecień 2017

Testament sposobem na przedłużenie życia

W dniu 29 marca 2017 roku w Sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim odbył się wykład dla seniorów "Testament sposobem na przedłużenie życia". Dzięki uprzejmości Pani Eweliny Szeratics z Fundacji Otwarte Forum zamieszczamy poniżej prezentację z podstawowymi informacjami, która stanowiła podstawę wykładu. Można się z niej dowiedzieć więcej na temat zagadnienia związanego z przedmiotem wykładu.

Więcej
20 Kwiecień 2017

WOJEWODA ŁÓDZKI ogłasza otwarty konkurs ofert

Wojewoda Łódzki ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2017 r. zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej. Celem zadania publicznego jest szeroko rozumiana reintegracja oraz poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych i osób w wieku emerytalnym - mieszkańców województwa łódzkiego znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Więcej
31 Marzec 2017

Dar serca – pomagamy potrzebującym

Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” włączył się do akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej w Warszawie – „Paczka dla potrzebujących”.

Więcej
21 Marzec 2017

Tomaszowska Rada Seniorów czeka na Was

Na XI posiedzeniu Tomaszowskiej Rady Seniorów w dniu 20 marca 2017 roku członkowie Rady ustalili, że od miesiąca kwietnia bieżącego roku trzyosobowe zespoły składające się z dwóch przedstawicieli TRS oraz pracownika Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia będą dyżurować w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy placu Kościuszki 18.

Więcej
21 Marzec 2017

Testament sposobem na przedłużenie życia - spotkanie dla seniorów

29 marca (środa) o godz. 15:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10/16 odbędzie się bezpłatny wykład pt. „Testament sposobem na przedłużenie życia”.

Więcej