Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

5 Październik 2017

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w TCZ

Od 1 października nocnej pomocy udzielą poradnie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej zorganizowane przez szpitale, które są w sieci szpitali. W powiecie tomaszowskim pomoc można otrzymać w Tomaszowski, Centrum Zdrowia przy ul. Jana Pawła II 35.

Więcej
12 Czerwiec 2017

Majowe imprezy w PZERiI

W dniu 25 maja 2017 roku Oddział Rejonowy PZERiI w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim zorganizował dla swoich członków ognisko z okazji Dnia Matki oraz Dnia Inwalidy.

Więcej
26 Maj 2017

Zapraszamy na badania mammograficzne

Zapraszamy kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 miesięcy) nie wykonywały bezpłatnego badania na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej.

Więcej
4 Maj 2017

XXX Tomaszowskie Forum Trzeźwości. Koncert Tomasza Karolaka

Tomaszowskie Forum Trzeźwości odbędzie się w naszym mieście już po raz trzydziesty. W tym roku wydarzenie rozpocznie się 6 maja. W ramach Forum odbędzie się m.in. koncert zespołu Tomasza Karolaka „Pączki w tłuszczu”.

Więcej
4 Maj 2017

Zrób mammografię na wiosnę!

Panie, które w 2017 kończą 50 lat właśnie w tym roku wchodzą do Programu, który umożliwia badania bezpłatne i bez skierowania. Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju, wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

Więcej
27 Kwiecień 2017

Tomaszowscy seniorzy na *Przystanku 60+*

Tomaszowscy seniorzy wzięli udział w Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dojrzałej - "Przystanek 60+", który popularyzuje amatorskie teatry seniorów. Po raz trzeci na scenie Łódzkiego Domu Kultury aktorzy w wieku dojrzałym prezentowali swoje dokonania artystyczne.

Więcej