Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

8 Maj 2023

Wehikuł czasu – spacer z kijkami dla seniorów

Seniorko, seniorze – masz dość siedzenia w domu? Kochasz naturę i spacery? Chcesz poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Weź udział w „Pieszych wędrówkach”, które odbędą się 15 maja w ramach realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim cyklu „Wehikuł czasu – aktywny senior”. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Więcej
8 Maj 2023

Nabór kandydatów do Tomaszowskiej Rady Seniorów trwa

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego działając na podstawie Uchwały Nr V/51/2019 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 14 lutego 2019 r. o zmianie uchwały Nr VIII/53/2015 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie powołania Tomaszowskiej Rady Seniorów i nadania jej Statutu, ogłasza nabór kandydatów na członków Tomaszowskiej Rady Seniorów.

Więcej
18 Styczeń 2023

200 lat dla Pani Zofii!

Tomaszowianka Zofia Aniśkiewicz 15 stycznia br. skończyła sto lat! Z tej okazji w poniedziałek, 16 stycznia szanowną jubilatkę odwiedził prezydent Marcin Witko składając z tej okazji najserdeczniejsze życzenia i gratulacje oraz wręczając okolicznościowe kwiaty i upominki.

Więcej
22 Grudzień 2022

Świąteczne paczki trafiły do seniorów

Po raz kolejny ponad 250 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzymało przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znalazły się m.in. produkty żywnościowe, a także artykuły chemiczne i słodycze.

Więcej
23 Listopad 2022

Spartakiada Seniorów - zapraszamy do udziału!

Tomaszowska Spartakiada Seniorów to impreza, w której seniorzy, którzy ukończyli 60-ty rok życia kolejny raz zaprezentują swoje sportowe zdolności. Będzie to wyjątkowa okazja, aby aktywnie spędzić czas i nawiązać nowe, ciekawe znajomości.

Więcej
10 Listopad 2022

Debatowali międzypokoleniowo

Debata Senioralna zatytułowana „Mozaika pokoleń” była okazją do podjęcia dyskusji pomiędzy seniorami a młodzieżą ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W debacie, którą zorganizowano 8 listopada w Miejskim Centrum Kultury „Tkacz”, uczestniczyli także pedagodzy, psycholodzy, dyrektorzy placówek oświatowych i przedstawiciele instytucji, organizacji i stowarzyszeń zajmujących się działalnością senioralną i młodzieżową w naszym mieście.

Więcej