Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

16 Sierpień 2022

Kolejne opaski bezpieczeństwa trafiły do seniorów

40 opasek bezpieczeństwa trafiło do tomaszowskich seniorów. Kolejnych 20 opasek zostanie przekazanych tomaszowskim seniorom jeszcze w sierpniu. Osobisty System Alarmowy to urządzenie stworzone z myślą o osobach potrzebujących.

Więcej
14 Czerwiec 2022

Kolejna edycja "Miejsc Przyjaznych Seniorom"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Miejsce Przyjazne Seniorom”. Od 20 czerwca do 15 września można zgłaszać kandydatury do tytułu „Miejsca Przyjaznego Seniorom”.

Więcej
8 Czerwiec 2022

Turniej Kręglarski dla Seniorów - letnia odsłona Spartakiady 2022

Zbliża się kolejne wydarzenie dla seniorów Tomaszowa Mazowieckiego w ramach projektu „Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora”. Zapraszamy do zgłaszania się na Turniej Kręglarski, przyjmujemy zapisy 3-osobowych drużyn. Udział w Turnieju, który odbędzie się 21 czerwca w godz. 10-13 na kręgielni przy Arenie Lodowej, jest bezpłatny.

Więcej
1 Czerwiec 2022

Tańczą, ćwiczą, żyją...

„Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora” to projekt, który cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród naszych „mieszkańców 60 +”. Za nami już warsztaty tańca, pilates i spotkanie z podologiem.

Więcej
23 Maj 2022

Kolejne warsztaty dla seniorów

Warsztaty z dietetykiem, warsztaty EKOOGRODNIK, kręgle i potańcówka to kolejne warsztaty i zajęcia przygotowane dla seniorów w ramach realizacji projektu „Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora”.

Więcej
13 Maj 2022

Tańcz, ćwicz, żyj - warsztaty dla seniorów

Zapraszamy SENIORÓW, mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego do udziału w warsztatach i spotkaniach w ramach realizowanego przez Miasto projektu „Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora”. Tomaszowscy seniorzy już teraz mogą zapisać się na warsztaty taneczne, pilates oraz na warsztaty z podologiem.

Więcej