Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

22 Październik 2018

Sukces Słonecznej Jedynki

Regionalny Przegląd Senioralnej Twórczości Kabaretowej "A to ci kabaret" odbył się w sali Kina WŁÓKNIARZ w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 11 października. Wzięli w nim udział seniorzy z kilku powiatów w regionie.

Więcej
11 Październik 2018

Mobilne Muzeum Multimedialne

Urządzenia najnowszej generacji, setki archiwalnych fotografii i dokumentów, fragmenty historycznych filmów, hologramy, nowoczesne animacje i interaktywne aplikacje tworzą fascynującą narrację poświęconą Niepodległej, zapraszając osoby zwiedzające do wspólnej wędrówki w czasie i przestrzeni.

Więcej
8 Październik 2018

Tomaszowskie Centru Usług Społecznych dla seniorów już otwarte

5 października miało miejsce oficjalne otwarcie Tomaszowskiego Centrum Usług Społecznych dla seniorów przy ul. Św. Antoniego 55 (budynek dawnej "Przyjaźni"). Podczas dnia otwartego 6 października wszyscy mieszkańcy mogli zwiedzić pomieszczenia przeznaczone na Dom Dziennego Pobytu oraz klub seniora.

Więcej
4 Październik 2018

Bezpłatne badania dla seniorów w Urzędzie Miasta

Wykład mgr Elżbiety Przedbory „Jak dbać o serce, żeby było zdrowe”, prelekcja dr n. med. Beaty Dobrzańskiej – Najdyhor na temat profilaktyki zmian na dnie oka w cukrzycy typu II, wykład lekarza kardiologa - dr hab. n. med. Tomasza Pawłowskiego i bezpłatne badania – to jedynie część oferty przygotowanej w ramach kolejnego spotkania dla seniorów, które odbyło się 2 października w Urzędzie Miasta.

Więcej
14 Wrzesień 2018

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

W dniu 13 września 2018 roku w Sali Obrad Urzędu Miasta odbyły się obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.

Więcej
23 Sierpień 2018

Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny”, która odbędzie się 3 września (poniedziałek) 2018 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Więcej