Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

9 Marzec 2021

Bezpłatne badanie słuchu

Słuchbus do przesiewowego badania słuchu pojawi się na Placu Kościuszki 10.03.2021 r. w godz. 9-14.

Więcej
24 Luty 2021

Dzień otwarty w Domu Dziennego Pobytu przy al. Piłsudskiego 34

W najbliższą sobotę, 27 lutego, zostanie zorganizowany dzień otwarty w nowopowstałym Domu Dziennego Pobytu II przy al. Piłsudskiego 34 w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej
15 Luty 2021

Kolejny Dom Dziennego Pobytu gotowy! Aktywizujemy seniorów!

Kolejne miejsce dedykowane seniorom rozpoczyna funkcjonowanie. Nowy Dom Dziennego Pobytu powstał w budynku przy ul. Piłsudskiego 34 - dawny „Tkacz”.

Więcej
14 Grudzień 2020

Seniorzy niebawem zyskają kolejne miejsce spotkań

Trwają prace w kolejnym Domu Dziennego Pobytu przygotowywanym dla tomaszowskich seniorów. Obecnie prowadzone są roboty remontowo-adaptacyjne (malowanie, wymiana okien, remont łazienek, cyklinowanie i naprawa podłóg) w celu dostosowania pomieszczeń do realizowanych działań jak i zapewnienia obsługi administracyjnej.

Więcej
14 Grudzień 2020

„Świąteczna paczka dla tomaszowskiego Seniora”

Ponad 300 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzyma przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znajdą się m.in. produkty żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia, a także artykuły chemiczne i słodycze. W tegoroczną zbiórkę włączyło się także Abstynenckie Stowarzyszenie Klubu Wzajemnej Pomocy ALA oraz firma Pepsico.

Więcej
27 Listopad 2020

Uchwalono Miejski Program Działań na Rzecz Seniorów

Radni Miejscy przyjęli przedłożoną przez służby prezydenta miasta uchwałę z Miejskim Programem Działań na Rzecz Seniorów na 2021 rok „Tomaszów dla Seniorów”, który został opracowany jako odpowiedź na wyzwania wynikające z procesów demograficznych i społecznych, czego efektem jest rosnący udział osób powyżej 60 roku życia w ogólnej liczbie ludności.

Więcej