Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

26 Październik 2022

Zespół „Kacper i Lènka” zagra i zatańczy dla seniorów

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na koncert Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca Kacper i Lénka” z Niezabyszewa, który odbędzie się 27 października w Miejskim Centrum Kultury TKACZ przy ul. Niebrowskiej 50 o godz. 18. Wstęp wolny. Współorganizatorem koncertu jest Parafia pw. Św. Rodziny przy ul. Niskiej 81.

Więcej
10 Październik 2022

Miejsca przyjazne seniorom- przyznane

Koncerty Krystyny Giżowskiej, Andrzeja Rybińskiego, Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej i wręczenie certyfikatów „Miejsca przyjazne seniorom” były głównymi punktami obchodów Miejskiego Dnia Seniora. Wydarzenie odbyło się 7 października w Arenie Lodowej.

Więcej
4 Październik 2022

Koncert dla Seniorów – już 7 października

Już 7 października – piątek o godz. 17 w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26, odbędzie się wyjątkowy koncert zorganizowany w ramach Miejskiego Dnia Seniora.

Więcej
27 Wrzesień 2022

Zbadaj się bezpłatnie. Miasteczko zdrowia w najbliższy weekend w Tomaszowie Mazowieckim!

EKG, USG płuc, konsultacja pulmonologiczna, dermatologiczna, dietetyczna, spirometria, mammografia, pomiary cholesterolu, glukozy, natlenienia krwi, konsultacja internistyczna w ramach leczenia nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, otyłości – to tylko niektóre badania, które bezpłatnie i bez skierowania będzie można wykonać w najbliższy weekend, 1-2 października na pl. Kościuszki.

Więcej
30 Sierpień 2022

Pobierz wniosek o dodatek węglowy

Urzędnicy pomogą tomaszowianom wypełnić wniosek o dodatek węglowy - rządowe wsparcie w wysokości 3 tys. złotych. Druki są wydawane od dzisiaj m.in. w Urzędzie Miasta i Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Wnioski są już przyjmowane online, a od poniedziałku 22 sierpnia będzie można złożyć je stacjonarnie w siedzibie MOPS przy ul. Cekanowskiej 5.

Więcej
30 Sierpień 2022

Biesiada senioralna w stylu country

Zabawa taneczna, występy artystyczne oraz konkursy – to część atrakcji, które MCK przygotował dla uczestników „Biesiady senioralnej”. Wydarzenie odbędzie się w środę, 31 sierpnia w godzinach 17-20 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Więcej