Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

15 Czerwiec 2018

Seniorzy we Wrocławiu

9 czerwca grupa uczestników projektu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2018 „Senior w formie – integracja środowiska lokalnego ze środowiskiem szkolnym w osiedlu Ludwików" wybrała się na wycieczkę turystyczną do Wrocławia.

Więcej
24 Kwiecień 2018

Nordic walking z uczestnikami projektu

Grupa uczestników projektu „Senior w formie” miło spędziła piątkowe popołudnie. Spacer z kijami nordic walking odbył się 20.04.2018 roku. Uczestnicy wystartowali ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Miejscem docelowym był Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. W trakcie spaceru odbyły się zajęcia gimnastyczne w plenerze.

Więcej
23 Kwiecień 2018

"Fantazja Polska" 3 Maja

W imieniu Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko zapraszamy tomaszowskich Seniorów na pokaz tańców narodowych pod tytułem „Fantazja Polska” wykonywany przez grupę wyspecjalizowanych tancerzy, podczas których zostaną zaprezentowane tańce polskie takie jak mazur, polonez, kujawiak, oberek i krakowiak.

Więcej
20 Kwiecień 2018

Senior w formie - zajęcia artystyczne

W ramach projektu „Senior w formie” realizowanego z Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego w każdy czwartek chętne osoby spotykają się na zajęciach artystycznych. Jest to czas przeznaczony na odkrycie w sobie zdolności plastycznych, wypracowanie cierpliwości i pobudzanie kreatywności.

Więcej
18 Kwiecień 2018

Wsparcie społeczne dla osób z niepełnosprawnością oraz osób w wieku emerytalnym - konkurs

Wojewoda Łódzki ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2018 r. zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej.

Więcej
3 Kwiecień 2018

Blisko 5 mln zł dla seniorów

Tomaszów Mazowiecki wraz z partnerami: Powiatem Tomaszowskim, Gminą Tomaszów Mazowiecki i trzema lokalnymi organizacjami: Fundacją NU-MED, Krajowym Stowarzyszeniem Seniorów „Pasja” i Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów pozyskała 4 171 956,89 zł dofinansowanie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi na projekt wspierający seniorów. W ramach projektu zostanie wyremontowany i wyposażony m.in. Dom Dziennego Pobytu. Wartość całego projektu wynosi blisko 5 mln zł.

Więcej