Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

29 Wrzesień 2016

Aktywny wrzesień w PZERiI

Członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów mieli bardzo pracowity, ale i przyjemny wrzesień. Koniec lata postanowili spędzić w plenerze.

Więcej
20 Wrzesień 2016

Jubileusz Klubu Seniora 50+

W dniu 15 września 2016 roku Klub Seniora 50+ działający przy Gimnazjum nr 6 im. Ks. Jana Twardowskiego w Tomaszowie Mazowieckim obchodził 8-lecie swojego istnienia.

Więcej
19 Sierpień 2016

IX Piknik LOKALNI NIEBANALNI. Eksplozja kolorów, koncerty i konkursy!

Przed nami najbardziej kolorowa impreza w Tomaszowie Mazowieckim. 28 sierpnia (niedziela) na Przystani Miejskiej odbędzie się IX Piknik Organizacji Pozarządowych "Lokalni Niebanalni". W tym roku bawimy się na Eksplozji Kolorów.

Więcej
7 Lipiec 2016

IX Piknik LOKALNI NIEBANALNI - CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA

Ruszył nabór do udziału w tegorocznym Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI, który odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. na terenie „Przystani” przy ul. PCK 2/4. Do udziału w tej edycji serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie Miasta. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 29 lipca.

Więcej
10 Czerwiec 2016

Mammobus w Twojej miejscowości!

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 27 czerwca na Placu Kościuszki.

Więcej
10 Czerwiec 2016

'Mega Festyn Mechanika'

W dniach 3 – 4 czerwca 2016 roku na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się „Mega Festyn Mechanika".

Więcej