Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

17 Luty 2016

Wnuczek - nauczycielem, senior - uczniem

3 lutego 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się bardzo miła i niecodzienna uroczystość. W auli szkoły zebrali się bowiem seniorzy z tomaszowskich klubów seniora oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego a także zaproszeni goście. Powodem spotkania było podsumowanie projektu „Senior w świecie wirtualnym, wnuczek – nauczycielem, senior - uczniem”. Pomysł tego projektu powstał w Klubie Seniora „Słoneczna Jedynka” działającym przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Więcej
17 Listopad 2015

Koncert sentymentalny na Dzień Seniora

W dniu 14 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert Kapeli Czerniakowskiej zorganizowany z inicjatywy Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Prezydent Miasta – Pan Marcin Witko złożył wszystkim zebranym serdeczne życzenia i zaprosił ich w sentymentalną podróż do warszawskich powojennych podwórek. Zebrani uczcili także minutą ciszy ofiary zamachu we Francji.

Więcej
17 Listopad 2015

Uroczysta Rada Seniorów

W dniu 9 listopada 2015 roku w Sali koncertowej Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się III posiedzenie Tomaszowskiej Rady Seniorów. Nie było to jednak zwyczajne posiedzenie, ponieważ na seniorów czekało wielu gości.

Więcej
4 Listopad 2015

III posiedzenie Tomaszowskiej Rady Seniorów

W dniu 9 listopada 2015 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej przy Placu Kościuszki 18 odbędzie się III posiedzenie Tomaszowskiej Rady Seniorów. Poniżej przedstawiamy planowany porządek posiedzenia.

Więcej
20 Październik 2015

Dzień Seniora w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

15 i 16 października odbyły się uroczystości z okazji Dnia Seniora zorganizowane przez Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim. Tradycyjnie, z tej okazji prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego wyróżnił członków stowarzyszenia statuetkami i dyplomami.

Więcej