Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

16 Marzec 2017

Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” na Ognisku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” w Tomaszowie Mazowieckim uświetnili spotkanie młodzieży z Kombatantami, Żołnierzami Armii Krajowej, które odbyło się 25 lutego w Kuklówce Radziejowickiej w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Więcej
16 Marzec 2017

Konsultacje w języku migowym za pośrednictwem SKYPE w Pogotowiu "Niebieska Linia"

W Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" w każdy poniedziałek w godzinach 13.00 - 15.00 członkowie rodzin z problemem przemocy i problemem alkoholowym mogą skonsultować się przez SKYPA (pogotowie.niebieska.linia) ze specjalistą z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Oferta adresowana jest także do osób głuchych i niedosłyszących - dyżurujący konsultanci posługują się językiem migowym.

Więcej
16 Marzec 2017

Rusza II edycja Konkursu Drzewo Pokoleń

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Drzewo Pokoleń, który w tym roku odbywa się w ramach IV Łódzkich Senioraliów. Celem konkursu jest promocja najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk i integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Więcej
7 Marzec 2017

Ostatki w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

W dniu 23 lutego 2017 roku w Sali Deko Smaku odbyła się zabawa ostatkowa członków Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Więcej
6 Marzec 2017

Kampania Informacyjna „Bezpieczny i Aktywny Senior”

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej od grudnia 2016 r. rozpoczęło realizację kampanii informacyjnej "Bezpieczny i Aktywny Senior". Kampania w sposób kompleksowy porusza najistotniejsze tematy związane z bezpieczeństwem i aktywnością osób starszych.

Więcej
6 Marzec 2017

Masz pomysł? Zgłoś się!

W imieniu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach: „Generator Innowacji. Sieci wsparcia” – nabór pomysłów trwa do 14 marca 2017 r. „Seniorzy w akcji” – nabór trwa do 20 marca 2017 r.

Więcej