Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

16 Listopad 2016

Seniorzy świętowali charytatywnie

Ponad 9 tys. zł zebraliśmy podczas koncertu charytatywnego Edyty Geppert. Środki zostaną przeznaczone na rehabilitację Mai Żaczek. Koncert odbył się w ramach Dnia Seniora.

Więcej
25 Październik 2016

Edyta Geppert na Dzień Seniora

Prezydent Miasta - Marcin Witko zaprasza mieszkańców naszego miasta na koncert z okazji Dnia Seniora w dniu 7 listopada 2016 roku o godzinie 18.00 w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (mechanik) przy ul. Św. Antoniego 29

Więcej
20 Październik 2016

Mapa strony

STRONA GŁÓWNA RADA SENIORÓW

Więcej
20 Październik 2016

Dzień Seniora w PZERiI

Członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów spotkali się w dniu 18 października w sali bankietowej „Deko Smaku by świętować Dzień Seniora. W tym wyjątkowym dniu emerytom towarzyszyły władze miasta i powiatu, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji. Po okolicznościowych przemówieniach uhonorowano osoby najaktywniej działające na rzecz Oddiału Rejonowego PZERiI.

Więcej
20 Październik 2016

Z niewydolnością serca da się żyć!

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne uruchomiło kolejny portal edukacyjny dla pacjentów Szacuje się, że w Europie na niewydolność serca choruje 15 milionów ludzi, w Polsce jest ich ok. 800 tys. Najczęściej dotyczy ona osób po 60. roku życia, jednak może wystąpić w każdym wieku, także u dzieci i młodzieży. Choroba ta urasta do rangi epidemii XXI w., dlatego Polskie Towarzystwo Kardiologiczne uruchomiło serwis dla pacjentów z niewydolnością serca – slabeserce.pl.

Więcej
29 Wrzesień 2016

Aktywny wrzesień w PZERiI

Członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów mieli bardzo pracowity, ale i przyjemny wrzesień. Koniec lata postanowili spędzić w plenerze.

Więcej