Ładowanie strony...
MENU

Aktualności

31 Marzec 2017

Dar serca – pomagamy potrzebującym

Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” włączył się do akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej w Warszawie – „Paczka dla potrzebujących”.

Więcej
21 Marzec 2017

Tomaszowska Rada Seniorów czeka na Was

Na XI posiedzeniu Tomaszowskiej Rady Seniorów w dniu 20 marca 2017 roku członkowie Rady ustalili, że od miesiąca kwietnia bieżącego roku trzyosobowe zespoły składające się z dwóch przedstawicieli TRS oraz pracownika Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia będą dyżurować w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy placu Kościuszki 18.

Więcej
21 Marzec 2017

Testament sposobem na przedłużenie życia - spotkanie dla seniorów

29 marca (środa) o godz. 15:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10/16 odbędzie się bezpłatny wykład pt. „Testament sposobem na przedłużenie życia”.

Więcej
16 Marzec 2017

Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” na Ognisku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” w Tomaszowie Mazowieckim uświetnili spotkanie młodzieży z Kombatantami, Żołnierzami Armii Krajowej, które odbyło się 25 lutego w Kuklówce Radziejowickiej w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Więcej
16 Marzec 2017

Konsultacje w języku migowym za pośrednictwem SKYPE w Pogotowiu "Niebieska Linia"

W Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" w każdy poniedziałek w godzinach 13.00 - 15.00 członkowie rodzin z problemem przemocy i problemem alkoholowym mogą skonsultować się przez SKYPA (pogotowie.niebieska.linia) ze specjalistą z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Oferta adresowana jest także do osób głuchych i niedosłyszących - dyżurujący konsultanci posługują się językiem migowym.

Więcej
16 Marzec 2017

Rusza II edycja Konkursu Drzewo Pokoleń

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Drzewo Pokoleń, który w tym roku odbywa się w ramach IV Łódzkich Senioraliów. Celem konkursu jest promocja najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk i integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Więcej